Historia & Zwiastun

To cudo wykonała dla mnie Monia.


Opis

Oni spełniali swoje marzenie, które kręciło się wokół muzyki. Zdobywali rozgłos, kolejnych fanów i  zaczynali cieszyć się popularnością. One spełniały rozkazy, żyjąc w świecie, który był daleki od ideału i sielanki, jaką pokazują w telewizji. W pewnym momencie ich losy łączą się ze sobą, a to za sprawą jednej decyzji. Ich podróż do domu okazuje się być pułapką. Zostają uprowadzeni, a potem przetrzymywani. Trafiają do świata, w którym nie istnieją normalne zasady, a dużą wartością i władzą cieszy się pieniądz. Świata pełnego bólu, cierpienia, smutku i samotności. Świata, który oni znali tylko z wiadomości i filmów. Ale w końcu przychodzi czas, na wyrwanie się z więzów… Czas na wielką ucieczkę…

3 komentarze:

  1. Zwiastun bardzo fajny , mam tylko pytanie masz jakiś adres , czy coś bym mogła się skontaktować z osobą , która robiła dla ciebie zwiastun ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na blogu Moniki znalazłam taki kontakt mailowy- projekthorror2014@gmail.com :) Z tego co wiem, Monia sprawdza pocztę codziennie - oby tą też :) Mam nadzieję, że w miarę pomogłam :)

      Usuń